Přišlo září a s ním smrt ve třech bodech

3. září 2010 v 19:28 |  Aktuališníky aneb co se řeší
Chtěly sme velmi originálně napsat už prvního a to hned po škole, ale jaksi sme to nezvládly. Ano veriza stále chodí do školy. Zdárně se probojovává rok po roce do vyšších a vyšších ročníků, obě už jsou na druhém levlu a obě chtějí dokončit i třetí. 

Můj rozvrh je velmi děsivý, ve všech ohledech - jak na předměty, tak na učitele, dokonce i na dýlku. Ani jednou nemám od devíti a nejdřív skončím v půl druhý, což je dost katastrofální.
Na angličtinu i konverzačku máme jiný úči, takže můžu zamávat dobrejm známkám a nově máme ekonomiku, takže můžu přivítat další špatnou známku.
A nakonec, budem malovat jen tři hodiny v tejdnu.

Moje příchody do školy plynule navázaly na minulý rok, ani první den jsem nepřišla všas.
Pořád máme tělocvik, nejhorší předmět ze všech předmětů co kdy existovaly, to i technický kreslení se dalo přežít.
A další katastrofa, už nemáme základy ekologie, můj nejoblíbenější předmět, kde se zúročil všechen čas strávený sledováním dokumentů.

Se zářím ovšem nepřišla jen katastrofa v podobě školy, moje hobludka je nemocná. Bude z ní postiž. Ona už takovej malej postižek sice je, ale teď bude ještě víc... mahjong.

Zajímalo by mě, co je Pg (koukám se na rozvrh) mám to jenom jednou tejdně, asi to nebude nic důležitýho, ah, už vim.

A k naprosté dokonalosti všeho, mám touhy. Karma mě nenávidí.

Sakra verIZO, touhy jsou svině!
Až na mě přijdou, asi je voberu tim trimovákem nebo nevim.
No vidíš, měla bych tím vokem vojebat toho psa. Bude velmi šťastný, že ho tím oblažuji.
Teď tu kolem mě proletěl ten vypučenej neleklej kapr, mrskal sebou a žral nějaký sračky ze země.
Ale pamatuju si, jak jsme v pondělí stály na tý Fauně u Bertina, ty jsi tam mávala s tim vražedným vokem a píčkem a říkala jsi, že musíme napsat něco na verizu a pak jsem se odebrala do věčných lovišť po jezdící vzpouře.
A držela jsem v ruce taky to vražedný voko a píčka a záhadně jsem s tím máchala a lidé se přede mnou klidili, ale když jsem se s tím pokoušela si vojebat vlasy, tak jsem si jen poškrábala ruce a vlasy NIC.
Nom, nom, nom. Chudák tvá krasava, dneska jsem byla svědkem toho verdiktu. Je to děsuplný.
Moje rozvržení života je taky krutý a trapný. Ale přitom celkem super.
Vůbec nevím, co mám jako psát. Nejradši bych šla spát.
Zase piju džus, nom.
Ale ne pomerančusovej, ale jabkovej. Vyjímečně a mám i jabkový bonbony. Je jich plnej pytel, tak kdyby někdo chtěl, přijďte.
Je moc dobře, že začíná ten podzim. Takový to sychravo, zahaleno. Barevný listy, no samý nádhery.
Žádný trapný tropický vedra a trapný přihřátý sluníšto, z kterýho se všichni můžou zesrat jak z démonů.
Mimochodem, dneska sedím v buse, předemnou se dva koušou a za mnou sedí matka se řvoucím démonem, to byla taky idea. Naštěstí existuje spánek. Tak se mi zdálo o tom, že jsem přišla na skype a psala jsem někomu "ahooooj".
Stejně vůbec nevím, co vám mám jako řikat.
Jo, nesnáším otevřený okno, je mi tu šílená zima. Eeeem.
A vlastně je super, jak nic nestíhám, vracím se domu šíleně pzdě a prostě je to svým způsobem príma (v pondělí si budu říkat něco jiného).
Jen asi (URČITĚ), děkuji Yone, za její infocentrum, které pro mě měla (ne)dobrovolně otevřené od března do.. (...no asi ještě furt). Jsi hodná.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Maruška Maruška | Web | 3. září 2010 v 19:47 | Reagovat

Nic neni zase tak špatného, aby něco nemoholo být ještě horší. Taky jsem si říkala, že jsem ty učitele schytala, ale mohlo to být horší. Minulý rok se nám na jazyk taky změnila učitelka a nakonec je mnohem lepší než před tím, třeba bude taky lepší ;-)

2 Lady Dog Lady Dog | Web | 4. září 2010 v 17:08 | Reagovat

ohh..u nás je taková zjima,že už i topíme :D achjo..no..už není pomerančovej?a zrovna na začátku školního roku!na  bonbony klidně přijdu,jabkový mám ráda-asi..nám se změnilo 6 učitelů,dokonce i třídní,největší sranda na tom je,že jsem na tý škole třetím rokem a máme třetího třídního..ale svý trapný problémy se školou tu psát nebudu.. :)

3 Yone Yone | Web | 5. září 2010 v 11:16 | Reagovat

Heheee... jo, podzim je fajn. Ale počkej si na zimu- to na naší škole zmrzneš. Netopí topení a všechny okna táhnou. A pak se náš třídní diví, že tam všichni sedí v zimních kabátech. :D :D :D
Sorry že mi to s tím komentáře tak trvalo, já jsem teď (jak se říká u nás ve třídě) dost v kreku.
Naše škola je strašidelná- a to teď víš už z vlastních zkušeností. :D :D :D Vzkaž mi pak, kdy máš volné hodiny. Zajímá mě to... My jich máme moc a moc, takže určitě máme alespoň nějakou společnou. XD (v pondělí to mámee... asi jen dvě. Myslím, že pátou a šestou. Budu je trávit pravděpodobně v knihovně, protože je to jedno z mála míst, kde se dá nerušeně kreslit.)
Jableční džus je dobrý. ♥_♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.