Chachá, vy pozemští červíci!

3. června 2010 v 19:17 | poznámkové oko |  Aktuališníky aneb co se řeší
Lidé žijí proto, aby ničili iluze, které o nich druzí mají.

Představte si bobíci, já mám svého miláčka noutbukáčka zase domááá. To je tak žůžo, jenže mi odchází hardisk, tudíž bych si měla co nejrychleji vše zálohnout. Jestli o to "opět" nechci přejít. Jsem lenora, nevím kam.o
Přirovnala bych nynější interní stav mého laptopu ke stavu člověka, který má aids. On nezemře na aids, ale zemře na chřipku. Stejně tak můj pc nezemře na skrachování hardisku, ale zemře na to, že se zaseká program pro stahování fotek a on to nezvládne, stejně jako člověčí tělo nezvládně chřipku, jak prosté.
Už několik článku před, jsem se chtěla zmiňovat o tom, kterak nám klesá komentovanost. Ale buď jsem na to zmínění se zapomněla, nebo jsem si řekla, že je to chvilkový stav a on za chvilku přejde.
Jenže, nepřešel, včerejší návštěvnost činní 34 kusů a ty ostatní také nejsou bůůh ví jak valné, bývaly dny, kdy jsme mívali kolem 90 lidí denně, a  bylo nám blaze. Vypočítala jsem, kolik komentářů připadalo v průměru na každý článek z měsíce května (bez schyzofrenického, který jsem si komentovala z 99,9 % sama) a vyšlo mi 8,3 s periodou. Což znamená, že u každého článku je něco kolem 8 komentářů, ano odpvodídalo by to. Nicméně poslední dva články jsou o 6 komentářích, ten před nimi je o 4.
Nemyslete si, že mi jde jen o návštěvnost a komentáře, ale o co jiného by mi mělo jít? Nepíšu si to pro sebe, píšu to pro lidi, a když nejsou lidi, můžu si psát do šuplete a číst to za 50 let vnoučatům. Nevím, čím to, že to vše tak najednou opadlo, nicméně takové protřídění a prolouhování návštěvníků nikdy neuškodí. Opadal ten odpad, který stejně nebyl nikdy nikterak smysluplný a zůstal smysluplný zbytek, který to čte a komentuje a o to tady asi jde.
Musím se přiznat, že když nám  sem napíše někdo nový, i hezký komentář, ne jen reklamu, tak já jsem natolik konzervativní a líná, že prostě nekliknu na kolonku Web, nepodívám se na jeho web a nepřečtu si u něj něco. Já tak nějak asi nemám zájem navazovat nové internetové kontakty a poznávat nové lidi, nemám momentálně hlavu prázdnou na to, abych se jimi zabývala. Ano, často to jsou blogy, které jsou na úrovni, jejich písálci jsou taktéž sečtělí, ale já v tomto ohledu sečtělá nejsem, nad komentářemlo pohnu koutkem, udělá mi radost, ale víc se nezabývám.Takže zpětná vazba pro dotyčného není, tak proč by sem měl chodit znovu, když já k němu nechodím, z toho nic nepokape. A tak ať si pak nestěžuju ALE!
Jenže, někdy se mi stane, že na ten blog zabrouzdám, jdu tam jednou, dvakrát a pak tam chodím furt. I když po pravdě, já se teď poslední dobou na tom pc doost nudím. Z blogů chodím pouze sem, sem, sem, zbytek dle toho, jestli si na ně vzpomenu.
Hah, teď budu hnusná, ale ani blog.blog.cz natož autorský klub nesleduju. Nemám důvod. Tudíž se ani soutěže nejspíš nezúčastníme, je to o štěstí a náhodě a já vím, že bych nebyla schopna vybrat ty tři blogy a opět ta lenost, proč, žejo?
Co budete dělat, až se jednou dozvíte, že "Blog nenalezen", až zadáte do kolonky www.veriza.blog.cz ?
Mlask
Bzučna zvučná

Ja tedy chodim na blogy cizich komentaru a cizich vlastniku. Jenze tech je jak safranu a ja sama si nikde nezacinam, a kdyz jo, tak mi mily majitel odepise ve svem vlastnim clanku, coz je pekne na hovno, protoze ho uz nikdy nenajdu :D
Ta posledni fotka mi pripomela mou vcerejsi etudu v koupelne, kdy si tak nakrasne cistim drzku jakymsi roztokem a tomponky, drhnu si nos a najednou (!) mi z nosu vytryskne krev. Tece mi ve zlabku nad hronim rtem, po rtech az na bradu a kape do umyvadla. Pokapalo me to i tricko. Olizala sem se, ale krev neprestavala tyct, tak si rikam, nemam si dojit pro fotak?
Jaka liba fotka by z toho mohla byt.
No pak sem si uvedomila ze muj fotak je v invalidnim duchodu a mobil vybitej, takze smula.
Znova sem se olizala a pak me krev tyct prestala.
Asi sem si tim rvanim toho nosu roztrhla nakou zilku, pac me z nosu nikdy krev netekla - o to bylo vetsi me prekvapeni.

Zejtra mam donyst sloh 'monolog zvirete'

Co to je za tema?
Maturitni
Aha, to vsechno vysvetluje
(kamaradka a jeji mama)

Napsala sem krasnou masakralnu. Mozna se to tu nekdy vyjevi, podle hodnoceni ve skole (myslim spoluzaku, ne ucitelky). 

Jo no, taky me syfli vase odumirajici komentovanost. Ale co se da delat? Mam vas snad zesvihat?
verIZA


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Já | Web | 3. června 2010 v 20:01 | Reagovat

Poslední dobou se mi taky zdá, že klesá komentovanost...a ten noťas ti závidím, ikdyž má harddisk výlet :D
btw: Co je to Pacholík? Něco jako Lipánek? *má z toho chuť na Lipánka a zrovna není žádný po ruce...argh*

2 Žofka Žofka | Web | 3. června 2010 v 20:04 | Reagovat

nikmu se nechce psát těch pár písmenek, venku počasí že nikoho nic nebaví, na to komentovat něco..:D taky miluju když někdo odpovídá ke článkum na svém blogu a já pak jak debil dohledávám, který to vlastně byl

3 martyny martyny | Web | 3. června 2010 v 21:05 | Reagovat

Já mám taky nejradši, když mě lidi komentujou, to jápak chodím i po jinech blogách a komentuju, až se ze mě kouří :D

4 Yone Yone | 4. června 2010 v 14:49 | Reagovat

Hmm... já jsem na cizích blogách tak aktivní, že ke mě taky chodí spousta lidí. XD Někdy se zamyšlím nad tím, zda by ke mě vůbec někdo chodil, kdybych já k nim nelezla... Ale jó... pár lidí by se asi našlo.

Komentáře jsou důležitá a nezbytná část blogování. :3 Když jsem byla ještě malá a měla jsem kopírácký blogísek, vždycky jsem se divila, proč mě nikdo nekomentuje, když přidávám tolik článků za den. Whahahaaaa... XD

Krev z nosu tekla jeden čas pořád ségře. :3 A vůbec to nešlo zarazit. Když jsem jí tak viděla prvně, docela jsem se zděsila. Mě samotné tekla z nosu krev jen jednou. (to bylo tehdy, co jsem dělala v zahradním bazéňě jako malá salta a nějak jsem si to nevypočítaa. Jaj.. měla sjem štěstí, že to nebyla zlomenina. *ojojoj... proč mluvím o sobě?*)

5 Lady Dog Lady Dog | Web | 5. června 2010 v 11:41 | Reagovat

tohto by bylo v šupleti škoda.. ×D

ona etuda v koupelnmě se mi taky stávala,ale když jsem byla malá,furt jsme se se setrou rvaly a pak to tak bylo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.