Červen 2010

Základní škola - marný pokus o přípravu na život, vydařený pokus o připravení o život

30. června 2010 v 12:05 | VERiza |  Aktuališníky aneb co se řeší
Končíte-li dneska taky s devítkou, třeba vás do správné atmošky při čtení článku dostane toto.

Kterak se posral keporkak z krepáku

28. června 2010 v 0:38 | kytovec |  Veriza a.s.
Když se díváte na takovou hovadinu jako já teď, kde vzduchem lítají poklopy od kanálů a počítačová láva pohlcuje celé domy, po noze vám leze moucha, která se nedá odehnat a rodič na vedlejší sedačce chrápe jako motorová pila, určo se reději pustíte do hledání vhodných lidských těl. 

Ne, tohle jsem nechtěla napsat.

Zadepkařená 15

24. června 2010 v 15:15 | VERiza |  Literární tvořing

Teďko trochu odbočím a nezapojí se dnes ani verIZA, což jí snad nebude vadit.
Asi tak před měsícem, či dvěma jsme s eN.. Vymyslely takovou recesi na časopis Šťastná 13.
Jmenuje se Zadepkařená 15.  A zde najedete ukázky, které nikdy nedosáhly svého pokračování (za pár hodin mi odešel komp a pak už se mi do dodělání nechtělo). Veskrze pouze pro pobavení.

Základní škola je akvárium se žraloky, jen se v něm musíte naučit plavat...

18. června 2010 v 13:18 | Nadívaná velryba |  Aktuališníky aneb co se řeší
Když jsem psala název autora článku, vzpomněla jsem si na to, jak jsem v první a druhé třídě pořád psala nějaké povídky a básničky. Byla jsem v začátcích školní docházky nejchytřejší ze třídy a intelektuálem asi trošku jinde, než spolužáci, většina z nich byla ráda, že napsali dvě věty, či přečetli tři řádky a já ještě psala povídky o velrybách. Musíte ten název povídka psát s rezervou, ale sama jsem si to "vázala", "ilustrovala" i "distribuovala", dokonalé dítko. Vlezprdelně jsem každé mé dílko nosila ukazovat naší skvělé třídní učitelce, ta zlatá dětská spontánost, moji spolužáci se pak také pokoušeli něco psát, nasadila jsem jim laťku a oni se snažili ji pokořit. Učitelka uznala, že mé výkony by si zalsoužily uveřejnit, tenkrát ještě ta naše škola nebyla tak bídná a zkažená, jako dnes a vycházel jakýsi časopis a různé výtisky s literárními dílky žáků, vždycky ty vítisky kolovaly po celé škole, mezi nimy i ten, kde byly moje povídky. Dsotala jsem i diplom, byl to pro mě gastronomický úspěch. V těch dobách, jsem neměla tu školu probádanou a prolezlou ani náhodou tak, jako dnes, když za 8 dní vyjdu. Přišlo mi to jako něco velkého a neznámého, naprosto všechno.

Rebirth

14. června 2010 v 23:15 Aktuališníky aneb co se řeší
Jak napsala Kriza, něco v tom smyslu, že to dobré, umírá mladé, přeložila-li jsem si to dobře, což doufám, že ano, tak měla asi pravdu.

KONEC

13. června 2010 v 21:22
Bohužel, už tomu tak je. Došly jsme k závěru, že veriza už nebude dál pokračovat. Komentářů a návštěvnosti nepřibývá, spíš naopak a oproti luxusním začátkům, je toto bída.
A musíte nás pochopit, že psát bez zpětné odezvy, je opravdu o ničem.
Toto je pouze informativní článek, abyste se nedivili, až jednou zadáte adresu "veriza.blog.cz" a Výdělečně nečinná divnóza na Vás už nebafne.
Navíc, na Srdci blogu už to taktéž není, co to bývalo.
A....

Vikingské krávy nemaj blechy, určo

13. června 2010 v 18:45 | VERIZOVKY |  Vesmírné zážitky mufloních hlav
Tento prekrasny vikend sem stravila v hnusne chatrci. Tedy chate abysme si rozumeli. Vetsinou takovy ten vesnicky barak kam vyjizdej mestani na vikendy.
Nemam rada tuto 'nasi' chatrc. Nesnasim ji.

V rámci pomoci

10. června 2010 v 18:26 | VERiza |  Aktuališníky aneb co se řeší

V rámci pomoci pro Lady Dog bych Vás ráda odkázala na tento článek. Pokud by byl kdokoliv z Vás nějakým způsobem ochoten pomoci, určitě by to nebylo ku škodě.

Darmožroutí

8. června 2010 v 22:37 | chlípník chlíplý |  Aktuališníky aneb co se řeší
Lidi jsou dotěrný hmyz, na který by se měl poslat deratizátor a vyhladit ho. Pak by se tu krásně dýchalo a nebylo by alergie na hmyzí štípance.