Duben 2010

Dobýváme svět (nebo spíš ČR?!...)

24. dubna 2010 v 20:56 | pčíkavice lesní a sedačka prosezená |  Aktuališníky aneb co se řeší
VERizu stále neopustil její věrný choť, který ji miluje a doprovází tam, kam si jen vzpomene, je jí věrně, ba i vlezle v patách ve dne, i v noci. Cokoliv si usmyslí, činí s ní. Je jako její stín, problém je v tom, že...

Víra v antipšíkač

23. dubna 2010 v 18:35 | VERIZA a.s. |  Aktuališníky aneb co se řeší
Tak vás (pšíííík), zdravím (pšííík) u dnešního propšíkaného článku (pšííííík) (smrk).  Jelikož se na mě z ničeho nic podepsala jakási chřipka, nebo nachlazení, už druhým dnem vydávám pouze jakési pazvuky, které se mají podobati lidské mluvě, děsně mě bolí mluvení a tak si má rodina výská, že je na pár dní od mých plků klid.
Já už si tolik nevýskám (smrk), ale blog se zanedbávat nemá, obzvláště, když máme tolik milých čtenářů, že ano? (pšíííík) (smrk)

Padání nahoru a výskoky dolů

20. dubna 2010 v 22:43 | Zkorucená jehla politá mrkvovou nádivkou s přídavkem zelného octa |  Aktuališníky aneb co se řeší
Bylo nebylo. Žily nežily. Za sedmero lesy a desatero horami, v jedné malé chýši, krčila se chaloupka a nebyla to ledajaká chaloupka, bylo to verizovské doupě! (Teď byste se měli zděsit a funět napětím).
A pokud budete ochotni a pomůžete mi odemknout klíčem sedmero západů a rozevřít trezor verizovský, dostaneme se do desek, které skrývají tento článek. Tak tedy odemyky, odemyky, za čtyři knoflíky, ententíky dva špalíky a klik pod perex (je to kolektivní práce, pod perex bohužel za vás kliknout my nemůžem).

Vyplácí se mít dobře průchozí otvory nosní

18. dubna 2010 v 21:13 | asi jenom VERiza |  Aktuališníky aneb co se řeší
Počítali jste si někdy, kolik dir máte na svém těle? Že ne?! Tak to jste pěkne za dinosaurama. Každá žena by jich měla mít 8. U mužů jsem to nepočítala. Dnes se budeme zabývati těmi otvory nosními. Někdo je má velké, jiný malé a dalšími vzduch sotva projde. Já je mám velké jako jalovice a tak nemám probléma do nich něco nacpat. To jsem si tak seděla u toho samočiného poznámkového bloku a hrála si se sluchadlama. Když v tom jsem se ani nenadála a v každé díře jsem měla jedno sluchadlo. Haha. Srandy kopec, ba i hora! Nejlepší ovšem bylo, když mi zapískala znělečka u skypu a mě ten nos skoro zaduněl. Chodila jsem po bytě a pobuřovala svou zvrhlostí rodinné příslušníky. Jen pro upřesnění, nacpala jsem si tam ta malá sluchátka od empépřístroje. Ta velká od skypu mám uklizená, protože zabírají moc místa. Ne, že bych měla malý stůl, stůl mam velký, ale raději si odložím tydle malý špunty, než abych odložila skypovitá sluchadla, která zaberou plac, na který by se vešlo 5 hrnků od čaje, tři petky od pití, sedum sáčků od želé bonbonů a dva pytliky od bagety. Proč jsem ta sluchadla nazvala skypovitými? Protože mám nejradši skype. ICQ už pár měsíců jaksi neholduji. Nom. A aby jste si nemysleli, že druhá půlka verizy je o něco normálnější, tak vám na ní prozradím jednu zvrhlost! Je úchylná na dortíky od barbinek. Jejím nosnicím holdují barbinkovské dortíky, prý se tam hezky vyjímají. Ták salut a nosnicím, nosním dirkám, nosním otvorům, nosním průduchům, nozdrám, dýchycím dirkám, dýchycím dirám a tak dále ZDAR!

Oblíbenost verizy, VERIZY, VERizy a verIZY

17. dubna 2010 v 18:21 | Rozdrcená rubikova kostka převázaná mašlí |  Aktuališníky aneb co se řeší
To jsem se zas dneska musela smát při pomyšlení na to, kolik lidí má na verizu záporný názor, kolik kladný a kolik raději upadlo do komatu, aby na ní zapomnělo.


Veselý jardní dizajn a jiné veličkosti

11. dubna 2010 v 20:44 | VERIZA |  Aktuališníky aneb co se řeší
Bylo ponuré nedělní odpoledne, velmi zatažené nebe a mokrá silnice. Chodce, jež se procházeli po světe sem tam omyla kapka kyselého deště. Nic jiného by nemohlo tak rozsvítit a projasnit tento nepěkný a nejarní den jako návštěva výdělečně nečiné divnózy (čti VERIZY).

Vhoďmě do mixéru pytel s odpadky a pozřeme rozmixovanou směsici

7. dubna 2010 v 20:07 | VERIZA |  Aktuališníky aneb co se řeší
To nynější téma týdne je logicky tak trapné, nezáživné a bez šťávy a šmrncu, že není důvod, proč bychom jsme se s ním měly zabívat. O čem bychom psaly? Stejně jako 769 314 blogerů o tom, jak důležité je pro nás zdraví a že se bez něj neobejdeme? O něčem jiném asi těžko a po pravdě ty články týdne na toto téma ani nečtu a to není nic proti nikomu, ale jen mě neba číst v obměnách stále to samé. A určitě nejsem sama. Zdá se mi, že Srdce blogu míří celkem kamsi, ale to nechme býti.

autorretrato

4. dubna 2010 v 18:10 | verIZA |  Aktuališníky aneb co se řeší
Sem cela sokovana ze soucasna soutez na Srdci je zaroven tou posledni publikovanou a moji premierou ... ach jak zmatene, stejne jako ja.

Opravdu velká čest! Aneb Aprílová kaše

1. dubna 2010 v 14:05 Aktuališníky aneb co se řeší
Dlouho dopředu jsem věděla, že ve čtvrtek je 1.dubna a budou prázdniny, tudíž si apríl nebudeme moci "vychutnat", či vychutnat ve škole a tak jsme si řekly, že si to aprílové nutkání vylijeme alespoň na Vás.
Opravdu jsme se hodně bavily při psaní článku a občas mi až některých z Vás bylo líto, jak slepě jste uvěřily a přejícně gratulovaly. Tak nějak byly ty komentáře důvěřivé do chvíle, než vtrhla na verizu Werika a vše odhalila :-D. Ano, jak jsem zvyklá psát stále za ženy a dávat při shodě přísudku s podmětem do 90% sloves Y, najednou mi to uejlo, ničeho jsme si nevšimly a tým blogu.cz jsem poženštila.
Nutno podotknout, že Werika je opravdu všímavá a já v rámci toho, aby se ještě pár lidi nezávisle na komentářích nachytalo jsem přepsala ičko z y na i a celý den jsme komentáře bez reakcí ignorovaly. Ona asoiciace samozřejme neexistuje a tak těm podezdřívavějším z Vás nejspíše začalo docházet, že tady zrovna něco nehraje. Přesto i z komentářů lze jasně vyčíst, kdo nám slepě důvěřuje a přeje nám a komu se zas tak důvěryhodné nezdáme a je v reakci vůči nám opatrný. Nicméně Lady Dog napsala hezký komentář a až mi je líto, že jí takto zklameme.
Ale bohužel i aprílu se meze nekladou a je zde možnost ho pořádne využít. Plně věříme, že jsme nikoho neurazily a blog.cz jsme "zneužily" jen pro to, aby byl celý e-mail důvěryhodnější, žádné skryté záměry za tím samozřejmě nejsou! A jak jste si jiště mohli všimnout, VERIZA je jedna velká sebestřednost a tak toho využila i v onom článku ...
Haha.